NAŠI HRÁČI VEZOU DOMŮ BRONZ!
SEMIFINÁLE:
Bohemians Praha 1905 - Helas Brno    1 : 2 (0:2)
Branky:
15 min. 0:1, 17 min. 0:2, 39 min. Brak (Borek) 1:2
O 3. MÍSTO:

Bohemians Praha 1905 - Sparta Chomutov    5 : 2 (2:1)
Branky:
5 min. Brak (Borek, Bláha) 1:0, 12 min. Borek (Bláha) 2:0, 17 min. 2:1, 29 min. Hořák (Brak) 3:1, 31 min. Fotr (Charvát) 4:1, 38 min. Káš 5:1, 39 min. 5:2

Sestava:
Michal Bartůněk – Jan Hořák, Dan Bláha, Adam Fotr, Jakub Káš, Vojtěch Brak, Kevin Radimský, Karel Charvát, Martin Borek a kustod Petr Kalaš

Jak to viděl trenér Michal Vychodil:
I když, tak jsme třetí no a co ...
"Tak se nám ten zlatý sen rozplynul v semifinále s Helasem Brno. Samozřejmě že zklamání, protože zcela upřímně s takovým materiálem je hřích neuspět! V nástupu do utkání se nám nepodařilo z několika příležitostí jít dovedení a po jednom nezachyceném náběhu jsme rázem prohrávali. Soupeř ožil, začal být nebezpečný a přidal i druhou branku, která byla z pohledu Michala Bartůňka laciná.
Po přestávce se hrálo na jednu branku, bohužel více, než snížit nám nebylo přáno. Co jsme mohli udělat líp? Určitě nepřehrávat proti zataženému soupeři akce, v některých situacích ubrat sobeckost a přidat taky potřebnou dravost u branky! Ještě bych zmínil i to štěstí, protože břevno Jakuba Káše v posledních vteřinách nás mohlo poslat alespoň do penalt a i zbytečnou absenci Dana Bláhy, který si odpykával trest za vyloučení z posledního zápasu základní části.
V utkání o třetí místo se nám podařilo poprvé v sezóně zdolat Chomutov a získat tak bronz. V prvním poločase to byla slušná divočina nahoru-dolů a oba týmy se předháněly v zoufalém řešení koncovky. Po změně stran jsme již byli dominantnější, odskočili ve skóre a vše dovedli ke zdárnému konci.
A co dál? Poprvé máme s Tondou chuť a elán zkusit i kategorii U18 a protože stejně je na tom i tento skvělý tým, tak věřím, že se neobjeví nic, co by nám to mohlo překazit…"

6. hrací den

Městská sportovní hala CHOMUTOV, 27/01/2013 - 09.50 a 13.10 hod.
POSTUP DO "FINAL FOUR" Z 1. MÍSTA!
Bohemians 1905 - FC Baltiflora Teplice    13 : 0 (7:0)
Branky:
1. min Bláha, 4. min Charvát (Hořák), 7. min Donát (Bláha), 12. min Káš (Hořák), 16. min Brak (Radimský), 18. min Káš, 20. min Charvát (Káš), 33. min Charvát, 34. min Radimský (Bláha), 35. min Hořák (Fotr), 36. min Fotr, 37. min Bláha, 40. min Bláha (Radimský)

Bohemians 1905 - Sparta Chomutov    2 : 0 (2:1)
Branky:
1. min Hořák (Radimský) - 1:0; 4. min Donát (Charvát) - 2:0; 18. min CHOM - 2:1; 31. min CHOM - 2:2

Sestava:
Bartůněk – Hořák, Bláha, Fotr, Káš, Brak, Donát, Radimský, Charvát

Jak to viděl trenér Antonín Fulka:
."V našem předposledním zápase základní skupiny jsme si nejprve v tréninkovém tempu poradili s mužstvem Teplic. Za zmínku stojí snad jenom poznamenat, že náš brankař Bartůněk obdržel třetí žlutou kartu a nemohl nastoupit do zápasu s Chomutovem.
S domácím týmem jsme se prezentovali prvních pět minut výborným presingem a zaslouženě jsme se ujali vedení 2:0. Poté jsme se nechali nepochopitelně unést atmosférou utkání, cítili jsme se ukřivdění a svým nedisciplinovaným chováním jsme si vykoledovali červenou kartu.
Soupeř toho využil a snížil na konci prvního poločasu na 2:1. V druhém poločase se atmosféra zklidnila a byly k vidění i pěkné akce na obou stranách. Z jedné z nich nás soupeř potrestal a vyrovnal na 2:2. Vzhledem k tomu, že Charvát v poslední minutě zápasu nedokázal usměrnit balón do prázdné branky, utkání skončilo zaslouženou remízou.

5. hrací den

Praha/hala EDEN, 12/01/2013 - 10.50 a 13.20 hod.
POSTUP DO "FINAL FOUR" DEFINITIVNĚ ZPEČETĚN!
Bohemians 1905 - Indoss Plzeň    9 : 1 (6:1)
Bohemians 1905 - SA-TAN Kladno    8 : 1 (3:0)

Branky + asistence z obou utkání:
Dařina 0+1, Fotr 1+2, Charvát 4+4, Radimský 1+3, Káš 2+1, Bláha 1+1, Hořák 3+3, Donát 3+2, Brak 1+0, Borek 1+0
Sestava:
Dařina - Radimský, Hořák, Bláha, Borek - Káš, Fotr, Donát, Charvát - Brak

"Již z předposledního turnaje máme potvrzenou účast ve Final Four a určitě zaslouženě a poměrně i suverénně. Dneska jsem potěšený, vyjma konce utkání s Kladnem, zodpovědnější činností směrem dozadu a i s dominantní kontrolou míče nad soupeřem. Trochu jsme sice tápali v koncovce, především neúčelným přehráváním akcí, ale to už jsem hnidopich a to proto, aby jsme nelétali v oblacích
Conny

PRŮBĚŽNÁ TABULKA
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
ASISTENCE
STŘELCI

4 . hrací den

Praha/hala EDEN, 05/01/2013 - 09.00; 13.21 a 15.40 hod.
OPĚT PLNÝ POČET BODŮ
Bohemians 1905 - FC Démoni Česká Lípa    12 : 1 (6:0)
Bohemians 1905 - SK Olympik Mělník    5 : 1 (4:1)
Bohemians 1905 - SK Slavia Praha    7 : 1 (4:0)

Bartůněk 0+1, Kostka 1+4, Fotr 1+3, Charvát 6+5, Radimský 1+3, Káš 5+3, Bláha 5+1, Hořák 2+8, Donát 3+1
Sestava:

Bartůněk - Radimský, Hořák, Bláha, Kostka - Káš, Fotr, Donát, Charvát

"Již na první novoroční sobotu zahájila odvetná část futsalové juniorské ligy. Česká Lípa byla po pauze ideální protivník, který od úvodního hvizdu tahal za kratší konec a v poklidném tempu jsme utkání s přehledem zvládli. S Mělníkem to bylo jiné kafe!Sice jsme dobrým nástupem šli do vedení, ale vyloučení Radimského, následná přesilovka a častá hra hostů s brankářem v poli udělala z prvního poločasu zajímavý, rušný a i trochu nervozní souboj. Po pauze jsme se již solidně takticky vyrovnali s pojetím soupeře a další dvě branky vše zklidnily, až k pohodovějšímu závěru. V derby se Slávií jsme po přestávce svojí účastí na hřišti bohužel jen splnili povinnost! Sešívaní si vytvořili spousty přečíslení, které nezužitkovali díky své nemohoucnosti a dobrému Bartůňkovi v brance. Šli jsme si prostě jen zahrát pláckový fotbálek!!! "
Conny

ASISTENCE
STŘELCI

3 . hrací den

Praha/hala EDEN, 15/12/2012 - 09.50; 12.20 a 15.40 hod.
V EDENU PŘIŠLA PRVNÍ PORÁŽKA
Bohemians 1905 - FC Balticflora Teplice    25 : 1 (9:0)

Bohemians 1905 - Sparta Chomutov    2 : 4 (2:1)

Bohemians 1905 - SK Slavia Praha    10 : 2 (3:1)

Bartůněk 0+3, Hořák 5+3, Borek 4+8, Brak 8+6, Radimský 6+3, Káš 6+7, Bláha 2+6, Kostka 5+5
Sestava:

Bartůněk - Radimský, Hořák, Bláha, Kostka - Brak, Borek, Káš

"Vystoupením v hale na Slávii jsme ukončili nejen naše akce v roce 2012, ale i první polovinu futsalové sezóny. O utkání s Teplicemi se netřeba moc rozepisovat, ale neustála hladovost po brankách příjemně potěšila. Sparta Chomutov s námi vsadila na zodpovědný výkon v obranné činnosti a byla úspěšná. Je dobře, že tato "facka" přišla, protože v této části soutěže je ještě čas ji napravit! V prvním poločase vše běželo dle předpokladů, ale inkasovaná branka pár vteřin před koncem a průběh po přestávce, posadil do sedla soupeře. Ten kvalitním výkonem nakonec slavil zasloužený úspěch. Nepříjemně mě překvapila ukřivděnost, chování a vystupování kluků v tomto zápase a trochu jsme si o tom popovídali v šatně! Závěr se Slávii již byl zvládnutý opět v duchu a kvalitě, kterou se chceme prezentovat.

2 . hrací den

Plzeň/hala Slavia VŠ, 08/12/2012 - 09.30 a 12.50 hod.
V PLZNI JSME ROZDÁVALI DODATEČNOU MIKULÁŠSKOU NADÍLKU
Bohemians 1905 - SK INDOSS Plzeň    18 : 1 (14:0)

Bohemians 1905 - SAT-AN Kladno    6 : 0 (3:0)

Bartůněk 0+1, Fotr 1+3, Hořák 2+0, Bláha 2+5, Kostka 5+3, Donát 2+2, Brak 2+2, Borek 3+2, Káš 3+4, Radimský 4+4
Sestava:

Bartůněk - Fotr, Hořák, Bláha, Kostka - Donát, Brak, Borek, Káš - Radimský

"Parádním představením jsme vstoupili v Plzni do druhého turnaje. Domácímu týmu jsme nasázeli během poločasu čtrnáct branek a svým projevem bavili nejen sebe, ale i přihlížející. Jak už to tak bývá, přijde uspokojení, postupně opadne i hladovost a především se začíná "vymýšlet" více, než je zdrávo.
Druhý poločas a i utkání s Kladnem tak již byla jen splněná povinnost. Přesto prozatím v soutěži působíme výrazně dominantním postavením, ale určitě se chceme prezentovat výkony na hranici svých schopností
!

Conny

ASISTENCE
STŘELCI

NERATOVICE
1 . hrací den

Neratovice, 24/11/2012 - 10.50 a 14.10 hod.
Z NERATOVIC VEZEME PLNÝ BODOVÝ ZISK
Bohemians 1905 - FC Démoni Česká Lípa    15 : 0 (5:0)
Branky: 2. Káš (Fotr) 1:0, 3. Fotr (Borek) 2:0, 6. Brak (Káš) 3:0, 7. Radimský (Hořák) 4:0, 14. Brak (Káš) 5:0, 21. Káš (Donát) 6:0, 24. Donát (Borek) 7:0, 26. Hořák 8:0, 27. Borek (Brak) 9:0, 30. Radimský (Hořák) 10:0, 31. Káš (Hořák) 11:0, 33. Hořák 12:0, 37. Dařina (Hořák) 13:0, 39. Brak (Fotr) 14:0, 40. Fotr (Borek) 15:0

Bohemians 1905 - SK Olympik Mělník    4 : 1 (1:0)
Branky: 15. Káš (Hořák) 1:0, 27. Fotr (Káš) 2:0, 32. Brak (Radimský) 3:0, 36. Káš (Radimský) 4:0, 38. MĚL - 4:1

Sestava:

Dařina – Hořák, Borek, Fotr, Káš, Brak, Donát, Radimský

"V našem úvodním vystoupení ve futsalové lize jsme si v tréninkovém tempu poradili s mužstvem České Lípy. Za zmínku stojí to, že si v našem mužstvu odbyl premiéru náš brankář Adam Dařina, který se v průběhu druhého poločasu začal zapojovat do našich útočných akcí a vstřelil také svůj první gól.
V druhém našem vystoupení jsme si dlouho nemohli poradit, jak překonat dobře bránící mužstvo Mělníka. Po vstřelení naší úvodní branky ale  musel soupeř více otevřít hru, která se začala přelévat z jedné strany na druhou  a to byla voda na náš mlýn a začali jsme se prosazovat i gólově a zaslouženě jsme dotáhli zápas do vítězného konce.

6 . hrací den

Praha JM - Chodov, 11/02/2012 - 09.00 a 12.20 hod.
ANI SKVĚLÝ ZÁVĚR POSTUP NEPŘINESL
Bohemians 1905 - Sparta Chomutov    5 : 0 - kontumačně

Mimo soutěž: (2x15 min.)
Bohemians 1905 - SK Slavia Praha    2 : 2 (1:1)
Branky: 5. Grohmann (Kalaš) 1-0; 11. SLA 1-1; 24. SLA 1-2; 30. Müller (Kalaš) 2-2

Bohemians 1905 - FC Baltiflora Teplice    19 : 1 (6:0)
Branky: 1 min. Káš (Bláha) 1-0; 3 min. Brak( Káš) 2-0; 8 min. Káš (Kalaš) 3-0; 9 min. Bláha (Charvát) 4-0; 11 min. Borek (Brak) 5-0; 19 min. Grohmann (Charvát) 6-0; 21 min. TEPL 6-1; 23 min. Donát (Káš) 7-1; 23 min. Brak 8-1; 25 min. Müller 9-1; 27 min. Charvát( Kalaš) 10-1; 28 min. Borek (Bartůněk) 11-1; 29 min. Bartůněk (Grohmann) 12-1; 31 min. Bartůněk (Fotr) 13-1; 32 min. Brak (Radimský) 14-1; 33 min. Müller 15-1; 36 min. Grohmann (Bartůněk) 16-1; 38 min. Borek (Káš) 17-1; 39 min. Bartůněk (Káš) 18-1; 40 min. Bartůněk (Radimský) 19-1

Sestava:
Bartůněk - Borek, Donát, Brak, Káš, Bláha, Grohmann, Radimský, Charvát, Donát, Fotr, Müller

Dnešní lehce získané body nestačily na postup ze skupiny
"
Dnešní první zápas ještě ani nezačal a už byl ukončen. Náš první soupeř nedorazil a to znamenalo kontumaci v náš prospěch. Po vzájemné dohodě jsme si zahráli přátelské utkání se Slávii. Tak jak už naznačuje výsledek, byl to vyrovnaný zápas, kde my jsme v prvním poločase měli více ze hry. Bohužel v druhém poločase jsme tahali za kratší konec my a soupeř toho dokázal využít a šel do vedení. Nám se podařilo šťastně vyrovnat v poslední minutě zápasu.
V našem posledním utkání jsme bez větších problémů přehráli našeho druhého soupeře, který ale hrál pouze ve čtyřech hráčích (zápas o ničem). Za zmínku stojí tedy pouze výkon našeho brankáře, který celý druhý poločas odehrál většinou na hrotu útoku a vstřelil čtyři branky a na další dvě přihrál.
Touto cestou bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedené výkony ve futsalové lize, kde jsme měli sice pomalejší rozjezd, ale postupně jsme se zlepšovali a druhou část soutěže jsme jednoznačně ovládli a získali plný počet bodů. Bohužel to ovšem nestačilo na postup ze skupiny, protože ztráta po první části soutěže byla již markantní a náš postup jen teoretický."

5 . hrací den

Neratovice, 28/01/2012 - 10.00 a 14.10 hod.
Z NERATOVIC VEZEME PLNÝ POČET BODŮ
Bohemians 1905 - SK Olympik Mělník    3 : 0 (2:0)
Branky: 13. Borek - 1:0; 17. Bláha - 2:0; 31. Brak (as. Grohmann) - 3:0

Bohemians 1905 - FC Benago Žďár n./Sáz.    7 : 1 (3:1)
Branky: 3. ŽĎÁR - 0:1; 5. Káš - 1:1; 10. Radimský - 2:1; , 16. Brak (Káš) - 3:1; 22. Grohmann (Radimský) - 4:1; 26. Grohmann (Donát) - 5:1; 31. Donát (Radimský) - 6:1; 36. Brak (Grohmann) - 7:1

Sestava:
Bartůněk - Borek, Donát, Brak, Káš, Bláha, Grohmann, Radimský

"V našem dnešním prvním utkání s Mělníkem (aspirantem na postup ze skupiny), jsme předvedli velice kvalitní a disciplinovaný výkon. Po celý průběh utkání jsme byli lepším týmem a zcela zaslouženě jsme zvítězili.
Zato v druhém utkání jsme sice podle výsledku jednoznačně nad soupeřem zvítězili, ale s předvedeným výkonem rozhodně nemůžeme být spokojeni. V tomto roce to byl náš nejhorší předvedený výkon a já pevně věřím, že se již nebude opakovat."

CHODOV

Praha JM - Chodov, 14/01/2012 - 10.00, 13.20 a 16.40 hod.
GALA PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO MUŽSTVA
Bohemians 1905 - HFK Příbram    12 : 0 (6:0)
Hru kočky s myší připomínal tento zápas, který se prakticky celý odehrával na polovině HFK Příbrami, která nedokázala ani jedenkrát ohrozit našeho brankáře Bartůňka. Střelecky se blýsknul Vojta Brak hattrickem.
Branky: 3. Borek (Radimský) - 1:0; 9. Káš (Bláha) - 2:0; 12. Hořák (P) - 3:0; 14. vlastní (Hořák) - 4:0; 15. Káš (Bláha) - 5:0; 18. Kučera (Borek, Radimský) - 6:0; 23. Bláha (Borek, Brak) - 7:0; 24. Bláha (Borek) - 8:0; 27. Brak (Bláha) - 9:0; 28. vlastní (Borek) - 10:0; 30. Brak (Radimský) - 11:0; 39. Brak (Radimský) - 12:0

Bohemians 1905 - SK Indoss Plzeň    8 : 0 (5:0)
Až do 15. minuty se Plzeňští snažili držet jakž-takž krok s naším rozjetým expressem. Pak ale přišla pro ně velmi kritická 16. minuta, během níž obdrželi 3 (slovy: tři) !!! branky. Pak již zbylo na hřišti jenom jedno mužstvo. Střelecky zářil Kuba Káš, který vsítil hattrick.
Branky: 7. Brak (Grohmann) - 1:0; 16. Kučera (Charvát) - 2:0; 16. Charvát (Káš) - 3:0; 16. Káš (Bláha) - 4:0; 17. Brak (Bláha) - 5:0; 22. Káš (Bláha) - 6:0; 31. Kučera (Bláha) - 7:0; 34. Káš (Charvát) - 8:0

Bohemians 1905 - SK Slavia Praha    4 : 3 (3:2)
Dvakrát museli naši hráči srovnávat nepříznivý stav 0:1, (resp. 1:2) aby nakonec výsledek otočili a díky vzornému plnění mistrné taktiky trenéra A. Fulky vyhráli poločas 3:2.
Slávističtí futsaloví specialisté ještě dokázali v úvodu 2. půle srovnat stav na 3:3, ale konečnou podobu výsledku utkání zařídil v 31. minutě Kuba Káš (podle mě dnes náš nejlepší hráč). Zbývajících 9 minut bylo nervy drásající bitvou, ale naši borci si dokázali jednogólový náskok udržet až do konečného hvizdu rozhodčího. Jako první jsme tak dokázali porazit suveréna soutěže!
Branky:
3. SLA - 0:1; 5. Brak (Grohmann) - 1:1; 8. SLA - 1:2; 14. Káš (Charvát) - 2:2; 18. Radimský (Káš) - 3:2; 25. SLA - 3:3; 31. Káš (Bláha) - 4:3

Sestava:

Bartůněk - Borek, Radimský, Charvát (1. zápas nehrál), Hořák, Káš, Kučera, Grohmann, Brak, Bláha - "K"

"V našem novoročním vystoupení ve futsalové lize jsme si nejprve v tréninkovém tempu poradili s mužstvem Příbrami. Ve druhém zápase jsme si také  překvapivě  lehce poradili s týmem z Plzně.
Za to náš dnešní poslední soupeř,  lídr naší skupiny Slavia, která do dnešního dne neztratila  ani bod - to už byl soupeř jiných kvalit. Tento zápas nabídl velmi dobré utkání a zajímavou podívanou, v němž nechyběli pěkné okamžiky na obou stranách. Po celý zápas  jsme si ale udržovali herní převahu, kterou jsme bohužel nedokázali využít ke vstřelení více gólů  a proto byl zápas napínavý až do svého úplného konce.

Za dnešní předvedený výkon bych chtěl pochválit všechny naše hráče a zároveň pogratulovat k plnému počtu získaných bodů."

3. hrací den
Chomutov, 18/12/2011 - 10.50 a 13.20 hod.
VCELKU SPOKOJENOST
Balticflora Teplice - Bohemians 1905   2:8 (1:4)
Branky: 8 min. Káš (Brak) 0:1, 9 min. Bláha (Grohmann) 0:2, 16 min. Káš 0:3, 18 min. Müller (Brak) 0:4, 20 min. 1:4, 23 min. Charvát (Radimský, Hořák) 1:5, 24 min. 2:5, 24 min. Káš (Hořák) 2:6, 28 min. Hořák (penalta) 2:7, 39 min. Bláha (Káš) 2:8

Sparta Chomutov - Bohemians 1905   2:2 (1:1)

Branky:
9 min. 1:0, 14 min. Brak (Káš) 1:1, 21 min. 2:1, 28 min. Charvát (Muller) 2:2
Sestava:
Bartůněk, Borek, Radimský, Charvát, Hořák, Káš, Müller, Grohmann, Brak, Bláha

"V posledním letošním vystoupení jsme si nejprve v tréninkovém tempu poradili s mužstvem Teplic.
Naproti tomu s domácím týmem jsme se prezentovali asi naším nejlepším futsalovým výkonem. Především v prvním poločase jsme působili lepším dojmem, ale řešení situací v okolí branky soupeře nebylo naší silnou stránkou.
Po přestávce se hra přelévala, opětně jsme úspěšně dotáhli manko ve skóre, ale v samotném závěru jsme měli obrovské štěstí, že jsme neinkasovali rozhodující branku."

2. hrací den
Praha-Vršovice, hala Eden, 03/12/2011 - 08.50, 12.10 a 14.40 hod.
3 ZÁPASY = POUHÉ 3 BODY (A TO JEŠTĚ KONTUMAČNÍ)
SK Olympik Mělník - Bohemians 1905   2 : 1 (1:0)
Branky:

15. (MĚL) - 1:0; 32. (MĚL) - 2:0; 39. Káš (as. Kučera) - 2:1

FC BENAGO Zruč n./Sázavou - Bohemians 1905   0 : 5 kont. (mimo ligu - přátelsky 1:11)
Branky:
1. Kučera (as. Radimský, Borek ) - 0:1; 2. Müller (Charvát) - 0:2; 9. Charvát (Fotr) - 0:3 ; 12. Grohmann (Müller) - 0:4; 13. Charvát (Radimský) - 0:5; 17. Kučera (Grohmann) - 0:6; 20. (ZRUČ) - 1:6; 21. Grohmann (Fotr) - 1:7; 29. Müller (Kučera) - 1:8; 30. Fotr (Müller) - 1:9; 31. Fotr (Radimský) - 1:10; 35. Hořák (Radimský, Fotr) - 1:11

SK Slavia Praha - Bohemians 1905   6 : 2 (3:1)
Branky:

4. (SLA) - 1:0; 5. (SLA) - 2:0; 13. (SLA) - 3:0; 18. Charvát (Fotr) - 3:1; 23. (SLA) - 4:1; 29. Radimský (Müller) - 4:2; 34. (SLA) - 5:2; 39. (SLA) - 6:2

SESTAVA:

Bartůněk, Kondelík - Kučera-K, Borek, Radimský, Charvát, Fotr, Hořák, Káš, Müller, Grohmann

"V dnešní přímé konfrontaci s aspiranty na postup jsme neobstáli. Povinná výhra nad Benagem (která je navíc zkontumována) je celkem k ničemu, protože ztráta na čelo narostla a už to víceméně nemáme ve vlastních rukách. Zklamáním je ustrašený a bojácný projev většiny jedinců, který se v takto klíčových a konfrontačních zápasech u nás často objevuje. Je to naše velká bolest, která mě fakt žere, protože se pod tlakem trápíme a nejsme schopni prodat své schopnosti.
V prvním poločase s Mělníkem byl tento nešvar markantní, tahali jsme za kratší konec a jen výkon Bartůňka odvrátil debakl. Po pauze jsme však byli úplně jiným týmem, vytrvale útočili a snažili se utkání zlomit v náš prospěch. Což se sice nezdařilo, ale výkon po přestávce určitě potěšil. Tréninkové vystoupení s Benagem hodnotit netřeba a futsalová Slavia nás vyškolila. Byla jednoznačně lepší a svým futsalovým vyzrálým projevem nám nedala téměř čuchnout"

1. hrací den
Plzeň, Hala Slavia VŠ Plzeň, 19/11/2011 - 10.00 a 14.00 hod.
PŘIVEZLI JSME 4 FUTSALOVÉ BODY
Indoss Plzeň - Bohemians 1905   3:3 (2:1)
Branky:

2. min. 1:0, 9. min. Charvát (Borek) 1:1, 12. min. 2:1, 24. min. Grohmann (Káš) 2:2, 26. min. Charvát (Kučera) 2:3, 39. min. 3:3

HFK
Příbram - Bohemians 1905   1:8 (1:3)
Branky:
3. min. Hořák (Müller) 0:1, 9. min. 1:1, 11. min. Hořák (Grohmann) 1:2, 17. min. Grohmann (Fotr) 1:3, 24. min. Radimský (Charvát) 1:4, 26. min. Káš (Hořák) 1:5, 31. min. Fotr (Radimský, Kučera) 1:6, 36. min. Borek (Fotr) 1:7, 38. min. Káš (Müller, Hořák) 1:8