...připravuje se....

SESTAVA:
Bartůněk - Hromas, Brak, Grohmann, Kalaš - Šetina (41. Blecha), Trčka, Tomič (45. Věchtík) - Přibyl, Radimský, Kučera
Branky:
18. BUD - 0:1; 31. BUD - 0:2; 33. Radimský (Kučera) - 1:2; 36. BUD - 1:3; 37. BUD - 1:4; 45. BUD - 1:5; 47. Kučer - 2:5; 56. BUD - 2:6; 68. Brak (Blecha) - 3:6; 66. BUD - 3:7; 73. BUD - 3:8

PRAHA 1905

Roudnice n./L. /UMT, 02/03/2013 - 09:00 hod.
ROUDNICKÁ KANONÁDA
Půltucet gólů do přestávky, a další tři do konce - taková je střelecká bilance našich kluků v dnešním zápase. Přičteme-li k tomu nasazení a radost, s jakou dnes hráli, musíme konstatovat, že utkání se nám opravdu povedlo.
Po dlouhé době nastoupil ve svém kmenovém mužstvu do brány nynější gólman A-dorostu Kuba Kondelík, který si dokázal udržet čisté konto (což zase nebyl, vzhledem k produktivitě soupeře, tak velký problém).

Komentář:

....připravuje se,,,

Trenér Petr Vanko:

"...připravuje se..........

SESTAVA:
Kondelík - Fotr, Brak (41. Vacíl), Kalaš, Šetina - Tomič, Charvát, Blecha (41. Pekárek) - Trčka, Grohmann, Kučera - Zýta (NG) - do utkání nenastoupil

Branky:
3. Charvát (Kučera - 0:1; 19. Grohmann (Trčka, Brak) - 0:2; 22. Blecha - 0:3; 28. Charvát (Fotr) - 0:4; 33. Trčka (Blecha) - 0:5; 36. Kučera - 0:6; 51. Trčka (Tomič) - 0:7; 62. Trčka - 0:8; 77. Grohmann (Fotr, Charvát) - 0:9

SESTAVA:
Bartůněk - Fotr (62. Šetina), Brak, Káš (46. Charvát), Šetina (46. Káš) - Borek (46. Grohmann, 62. Borek), Trčka, Tomič - Kučera, Radimský (62. Grohmann), Charvát (46. Věchtík)
Branky:
5. Kučera (Radimský) - 1:0; 18. OPA - 1:1; 46. OPA - 1:2; 57. Charvát - 2:2; 67. OPA - 2:3; 70. OPA - 2:4

KAČEROV/UMT, 13/02/2013 - 15:30 hod.
SPARŤANI NÁS MILUJÍ: NADÍLKU NÁM DALI UŽ DEN PŘED VALENTÝNEM!
Až ve druhé půli se podařilo našim hráčům (Káš a Grohmann) alespoň trochu zkorigovat neustále pokračující příděl gólů do naší branky (se kterým ale golman M. Danko nemohl příliš dělat). Přesto debakl je neodiskutovatelný!!!

Komentář:

SESTAVA:
Danko - Fotr, Hromas, Brak, Káš - Borek, Blecha, Tomič - Trčka, Radimský, Šetina (41. Kučera) - Grohmann, Pekárek

Komentář:

Bohužel nás v posledních dnech trochu pronásledují zranění, a tak musím konstatovat, že se nám nevyhnula ani v utkání s domácím Tachovem. Den před zápasem se zranil brankář Bartůněk, při rozcvičení Kalaš a v průběhu prvního poločasu ještě Donát. Zápas tak odehrálo 11 lidí bez možnosti střídat, a to ještě nemohu hovořit o stoprocentním stavu všech na hřišti.
Přesto jsme se po úvodní šanci Charváta, který trefil břevno, ujali vedení. Rohový kop zahrál Charvát a na přední tyči těčoval míč do branky Brak - 0:1. Z vedení jsme se ovšem neradovali dlouho a začali jsme s vyráběním chyb. Ztráta míče v rozehrávce a po brejku to bylo 1:1. Za deset minut přišla další hrubka v rozehře a střela z dálky zapadla za Danka - 2:1. Tak skončil i poločas a museli jsme trochu zmobilizovat síly a začít proměňovat šance.
K obratu zavelel hned po několika sekundách Radimský, kterému posunul míč Trčka. Svou indivudální akci zakončil přesně na přední tyč - 2:2. Do vedení nám znovu pomohl rohový kop Charváta a na zadní tyči hlavičkoval do odkryté branky Fotr - 2:3. Místo navýšení náskoku jsme spálili několik tutových šancí, a tak přišel trest. Dnes velmi lehkovážnou rozehrávkou jsme umožňovali soupeři brejky a ten nabídky využíval se stoprocentní jistotou. Těžko se věřilo situacím, ze kterých jsme domácím doslova nabízeli úniky naší obranou a postupně to bylo 6:3. Takový výsledek byl ještě pět minut před koncem. Kluci se však i přes nepříznivý stav snažili hecnout se a se zápasem něco udělat. To se nakonec podařilo. Nejprve se krásně z dálky trefil do šibenice Trčka - 4:6. Prakticky vzápětí připravil jednoduchý gól Brak pro Grohmanna - 5:6. A těsně před závěrečným hvizdem využil centru Charváta Brak a nadvakrát překonal domácího brankáře - 6:6. Tenisová přestřelka tak skončila bez tie-breaku.

"Přežili jsme další zápas a těším se, až se dáme konečně dohromady. Takový zápas jsem ještě nezažil a jen musím kroutit hlavou nad tím, co jsme dnes soupeři připravili za šance. Na druhou stranu klobouk dolů, že i v tomto zdravotním rozpoložení to kluci nevzdali a makali až do konce, aby alespoň vyrovnali."

SESTAVA:
Danko - Fotr, Brak, Hromas, Blecha - Borek, Donát (30. Grohmann), Trčka - Přibyl, Radimský, Charvát

Branky:
20. Brak (Charvát) - 0:1; TACH - 1:1; TACH - 2:1; 46. Radimský (Trčka) - 2:2; 60. Fotr (Charvát) - 2:3; TACH - 3:3; TACH - 4:3; TACH - 5:3; TACH - 6:3; 85. Trčka - 6:4; 87. Grohmann (Brak) - 6:5; 90. Brak (Charvát) - 6:6
Conny

1. FK PŘÍBRAM

5:1
(0:1)
BOHEMIANS 1905

PŘÍBRAM, Na Litavce /UMT, 30/01/2013 - 12:00 hod.
PRVNÍ PORÁŽKA V PŘÍPRAVĚ
Je to skoro zázrak, že naše zdecimované, marodkou oslabené mužstvo dokázalo sehrát vyrovnaný poločas s Příbramí, která nastoupila v plné zbroji. Ve druhém poločase už nám ale došly síly, čehož domácí beze zbytku využili a nasázeli nám nepopulárního "bůra".

Komentář:

Na Litavce jsme hráli poprvé na nově položené umělé trávě a musím říct, že rozdíl oproti té minulé byl znát na první pohled. Proti nám stál soupeř, který vede druhou skupinu dorostenecké ligy bod před Budějovicemi.
Větší starosti než se soupeřem jsme však měli sami se sebou. V jeden den se sešly zápasy všech tří dorosteneckých týmů a když se k tomu přidala nemalá marodka zejména v U19, tak nás k dispozici příliš nezůstalo. V první polovině jsme ještě s domácími drželi krok a dokonce jsme vedli, ale po přestávce bylo vidět, že nám brzy došly síly a soupeř nás přehrál. Bohužel se na nás podepsal i fakt, že před zápasem toho někteří moc nenatrénovali díky horám a nebo zranění. To ale určitě nesmí být omluva, že za 40 minut inkasujeme 5x. Naší jedinou branku vstřelil Charvát po přímém kopu, kterému předcházel faul na Grohmanna.
Ve druhém poločase jsme brzy inkasovali a naše defenziva se zanedlouho rozsypala jako domeček z karet. Soupeř tak přidával jeden gól za druhým až se skóre zastavilo na 5:1.

"Dnes to nebylo ono a i když by se dalo najít několik objektivních faktorů, proč jsme na Příbram nestačili, tak nelze omluvit výkon v obranné fázi ve druhém poločase. I když jsem ofenzivně laděný hráč, tak se vždy a bez výjímky musím podílet na obraně celého týmu. To platí zejména pro naše středové hráče, kteří hráli ve druhém poločase. Těším se však, že se do konce týdne dáme dohromady a na soustředění dobře potrénujeme, abychom šli do soutěže v o něco lepší kondici - zejména zdravotně."
SESTAVA:
Bartůněk (41. Danko) - Borek, Kalaš, Brak, Hromas - Charvát, Trčka (41. Tomič), Donát - Přibyl, Grohmann, Radimský

ZNOVU VYSOKÁ VÝHRA
Skóre 22:2 ze tří přípravných zápasů už určitě o něčem vypovídá. A od soupeře stejné věkové kategorie jsme dokonce nedostali ani gól! Tentokrát to odnesla slovenská Petržalka, i když zvláště v první půli předváděla velice kvalitní fotbal.